
6 / 104
kočárek je perfekní
katkapardubice
autorjj nový,byl teď v akci tak jsme ho koupili raději hned,tahle sedačka bohužel polohovací není.Barvu jsem zvolila neutrální a barvě světlé kávy to odpovídá.Teď teda poputuje k našim na barák,aby nebyl doma 🙂
24. zář 2011
A můžu se zeptat kolik jste za něj dali?
14. říj 2011
katkapardubice
autorPuvodně stojí ještě pořád kolem 20000 kč na netu,hodně jsme ho viděli i za cenu 15995kč 🙂 a my ho kupovali za 12000kč i s dopravným.takže super
14. říj 2011
Tak to jste koupili dobře, my ho máme z kamenného obchodu ve stejné sestavě jak ho máš tady nafocený za 13995.-
15. říj 2011
měli jsme sedačku Prima Easy - je polohovací, barva kočárku je absolutně super, máte nový?