
7 / 104
sporťáček
katkapardubice
autorto byla náhoda jinak by jsem ho nekupovali,ale byla výborná akce na MALLu tak jsem ho koupili .)
23. zář 2011
ten sporťák je moc hezkej 🙂
4. dub 2012
Ahoj, četla jsem že sporťák je dost malý, že v zimě se tam nemůže 2leté děcko vejít s fusakem? Přemýšlím o něm, ale docela mě odrazuje to co jsem četla. Dík
17. kvě 2012
katkapardubice
autor@bes22 no uvidíme zda se tam vejdem za dva roky 🙂
17. kvě 2012
tyyyy jooo 🙂 vy už máte kočárek??? 🙂 já nemám ještě vůbec nic :D 🙂)