icon
7 / 104
sporťáček
avatar

tyyyy jooo 🙂 vy už máte kočárek??? 🙂 já nemám ještě vůbec nic :D 🙂)

23. zář 2011
avatar

to byla náhoda jinak by jsem ho nekupovali,ale byla výborná akce na MALLu tak jsem ho koupili .)

23. zář 2011
avatar

ten sporťák je moc hezkej 🙂

4. dub 2012
avatar

Ahoj, četla jsem že sporťák je dost malý, že v zimě se tam nemůže 2leté děcko vejít s fusakem? Přemýšlím o něm, ale docela mě odrazuje to co jsem četla. Dík

17. kvě 2012
avatar

@bes22 no uvidíme zda se tam vejdem za dva roky 🙂

17. kvě 2012