
53 / 104
začínáme pěkně od začátku :)
katkapardubice
autortady si myslím 🙂a neutrální se shání těžko,ale chvilku mě to dalo,než jsem ho koupila 🙂
22. říj 2011
to ti časem vybledne.. doporučuji předělat na fotopapír u fotáka.. 🙂
31. srp 2012
katkapardubice
autor@dagmarj já to mám zálohovaný i jako fotku 🙂
31. srp 2012
Moc krásný,není nad klasiku🙂)