
56 / 104
koukáme po náušničkách z bílého zlata
katkapardubice
autora jak vypadají v oušku,nejsou moc velké?nebo nepřekáží ten tvar třeba oblékání?Ve skutečnosti jsem je neviděla, pouze v inter.obchodu
5. pro 2011
můžu se pozeptat proím na jakem webu by byly k sehnátí??jsou úchvatnééé
5. únor 2012
katkapardubice
autor@kjurecka najdeš je na šperky.cz
5. únor 2012
@katkapardubice moc dekuji🙂
5. únor 2012
máme a jsou úúplně úžasňoučké 🙂