icon
56 / 104
koukáme po náušničkách z bílého zlata
avatar

máme a jsou úúplně úžasňoučké 🙂

4. pro 2011
avatar

a jak vypadají v oušku,nejsou moc velké?nebo nepřekáží ten tvar třeba oblékání?Ve skutečnosti jsem je neviděla, pouze v inter.obchodu

5. pro 2011
avatar

můžu se pozeptat proím na jakem webu by byly k sehnátí??jsou úchvatnééé

5. únor 2012
avatar

@kjurecka najdeš je na šperky.cz

5. únor 2012
avatar

@katkapardubice moc dekuji🙂

5. únor 2012