icon
57 / 104
vypadají báječně,uvidíme zda to budou hvězdičky nebo kytičky :)
avatar

Nádherný naušničky!

5. pro 2011
avatar

že jo?mě padly hned do oka

5. pro 2011
avatar

@katkapardubice kde se dají koupit?

11. led 2012
avatar

@neu.sona sama ted nevím,někde na eschopu jsem je našla 🙂

11. led 2012
avatar

ahojky najdeš je na wéwéwé.sperky.cz. Jinak co vím tak si holky stěžovaly, že naušničky píchají.

22. led 2012
avatar

taky jsem o nich přemýšlela, moc se mi líbily, ale po přečtení prblémů a zkušeností 2 kamarádek s nimi jsem od nich upustila - jedné vypadl kamínek a druhá je sundala, protože při spaní byly nepohodlné, malou píchaly.

14. bře 2012
avatar

@illy aha takže raději nebrat

14. bře 2012