
57 / 104
vypadají báječně,uvidíme zda to budou hvězdičky nebo kytičky :)
katkapardubice
autorže jo?mě padly hned do oka
5. pro 2011
@katkapardubice kde se dají koupit?
11. led 2012
katkapardubice
autor@neu.sona sama ted nevím,někde na eschopu jsem je našla 🙂
11. led 2012
ahojky najdeš je na wéwéwé.sperky.cz. Jinak co vím tak si holky stěžovaly, že naušničky píchají.
22. led 2012
taky jsem o nich přemýšlela, moc se mi líbily, ale po přečtení prblémů a zkušeností 2 kamarádek s nimi jsem od nich upustila - jedné vypadl kamínek a druhá je sundala, protože při spaní byly nepohodlné, malou píchaly.
14. bře 2012
katkapardubice
autor@illy aha takže raději nebrat
14. bře 2012
Nádherný naušničky!