icon
58 / 104
úlovek z aukra 6-12-18m
avatar

hodně luxusní!

11. led 2012
avatar

tak to je bomba...můžu se zeptat, u kterého prodejce???

11. led 2012
avatar

Krásnýýýý🙂

11. led 2012
avatar

@pazibarb taky se mě to moc líbí,neměla jsem v plánu kupovat takle velké,ale stejně za čas bych se po tom dívat musela 🙂

11. led 2012
avatar

@bedovka jestli já jsem nevychytala stejnou aukci jako ty,je to od prodejce z Polska 🙂

11. led 2012
avatar

@p.klara je to od top-fashion1 na aukru

11. led 2012
avatar

@katkapardubice jo,jo je to stejné... jen první setík byl super,ale druhý hrůza☹Tak dej pak vědět jaké to bylo...

11. led 2012
avatar

děkuju moc za kontakt, ale už nic moc neprodává, jen pro kluky ☹

11. led 2012