icon
87 / 104
a to jsem si objednala teď pro sebe na spaní a pak to bude Natálky :)
avatar

Taky jsem ho měla. Manžel ho nesnášel, nadával mu Steve ....

14. bře 2012
avatar

@veronikaka 🙂 hrozne jsem si ho oblíbila a zatím manželovi na nervy neleze..uvidíme později 🙂

14. bře 2012
avatar

mám a je super manžel mi to občas bere 🙂

17. kvě 2012