
88 / 104
tak tahle mě přišla,ale v bílé barvě,je bezešvá,příjemná no prostě super :)
katkapardubice
autor@terezab joo tohle jsou perfekní body i pak ji využiju
23. únor 2012
mám jak v bílé, tak i černé.. nosím i dnes.. .jsou pohodlné... 🙂)
24. únor 2012
@katkapardubice co to je prosim za znacku? dekuju 🙂
14. čer 2012
katkapardubice
autor@jajinax myslím,že Belinda
14. čer 2012
Mám podobnou a fakt je hrozně pohodlná 😉