
21 / 45
A takle to vypadá ve skutečnosti :)akorát to tam ruší ta bordůra,ale bohužel :(
katkapardubice
autorto je sapolepska z MMB
20. zář 2011
super 🙂
3. lis 2011
katkapardubice
autor@adus87
díky díky 🙂
3. lis 2011

to je sapolepska z MMB
super 🙂
@adus87
díky díky 🙂
Můžu se zeptat, to je namalované nebo nalepené a případně odkud? Děkuju.