icon
20 / 45
Docela jsem trefila i barvu,hodí se to jak k obložkám tak i k podlaze :)
avatar

Moc pěkný 🙂!

11. bře 2011
avatar

jééé děkuju,dneska z toho mám opravdu velkou radost jak se mě to povedlo 🙂

11. bře 2011
avatar

je to boziiii 🙂

11. bře 2011
avatar

moc pěkný🙂

18. bře 2011
avatar

Šikulka... já bych to měla určitě nakřivo 😀

23. črc 2011
avatar

no ty byly nervy taky jsem to 2x sundávala a myslela jsem,že to zahodím 🙂

23. črc 2011