
3 / 45
13 let starý přebalovací pult po sestře a poslouží i mě :)
souhlas s madli86,vypadá skvěle.
12. říj 2011
katkapardubice
autora ještě pod tím je skovaná vanička 🙂
12. říj 2011
ty jo takový se ted prodávají je vážně jako novej to je super...
20. pro 2011
katkapardubice
autorjj,byl v zápřahu pořád a posloužil ještě mojí sestřence na malou a teď doputoval ke mě 🙂
20. pro 2011
Mně by se to neosvědčilo. Potřebuji mít vše po ruce (kosmetiku, oblečení..), abych nemusela od malého odcházet. Takže mám přebalovací podložku na komodě a jsem s tím moc spokojená.
27. bře 2012
13 let? Vypadá jako nový!