icon
1 / 45
avatar

probíhala reorganizace pokojíčku 🙂

20. pro 2011
avatar

@katkapardubice koukám, síťka a záclony v čudu, a místo toho jiné

21. pro 2011
avatar

@pazibarb 🙂zase ve mě bouchla saze 🙂a v Ikei byla akce tak jsem nemohla odolat 🙂

21. pro 2011
avatar

a tu garnyz mas taky z Ikea? moc se mi nezda... ale je dlouha! To bych taky potrebovala.

26. bře 2012
avatar

@pazibarb ha ha tak to zrovna z Ikei vyjmečně není 🙂tu jsem koupila v levňáku za 200kč 🙂

26. bře 2012
avatar

@katkapardubice a ty závěsy máte taky z Ikey? Budu taky potřebovat čistě bílé....🙂

2. dub 2012
avatar

@lafemme ano také z Ikei 🙂

2. dub 2012
avatar

@katkapardubice Mohu se zeptat, jak sundaváte záclonu? Máme totiž stejnou karnýž a na každém konci se ještě šroubuje.

17. bře 2013
avatar

@katkapardubice Kolik stála?

17. bře 2013
avatar

@zuzicek normálně vysunu kolíky a je to,je to tam pouze nasazené

17. bře 2013
avatar

@zuzicek jéé tak to už fakt nevím 🙂

17. bře 2013