icon
36 / 45
a druhá bude v pokojíčku nebo v ložnici :)
avatar

Moc pěkné to máte 🙂

3. únor 2012
avatar

@erika1985 děkujem 🙂

3. únor 2012
avatar

krásné povlečení. mohu poprosit o kontakt, kde se dá koupit? děkuji

10. čer 2012
avatar

@syvunka je to z kolekce TDW z anglické značky,ale tady se neprodává bohužel,musíte koukat na bazárky

10. čer 2012