Jejda chtěla jsem napsat syna.Píšu na telefonu,omlouvám se.
21. říj 2014
Tak to je super,moc děkuji za radu.Přeji hezký den.Bára
21. říj 2014
Děkuji za radu,mikča se povedla.Pro jistotu jsem ji oentlovala dvakrát a paráda.Syn si ji hned zamiloval.
25. říj 2014
katmou
autornení za co. Mikča vypadá suprově 🙂
25. říj 2014
Díky
27. říj 2014

Můžu se zeptat jak jste šila gatě s coral fleesu?Nastřihla jsem si pro sina mikču stejného materiálu,ale pochybuji jestli to vůbec bez overlocu zvládnu ušít.Coral flees se hrozně třepí,když ho pouze oentluji bude to stačit,nebude i pořád pouštět chloupky?Nemáte nějáký tip jak na to?Bára