příšerka je udělaná jako kapsička
Komentář byl odstraněný
katmou
autorděkuji, mám obyčejný stroj singer, pokud Vám to prosekává dírky musíte na úplet použít strečovou jehlu. Katka
1. říj 2014
Děkuji moc,jste hodná.Hned po práci ji jdu koupit.Přeji hezký den.Bára
1. říj 2014
Dobrý den,Katko.Můžu se ještě zeptat jaké používáte nitě?Stačí obyčejné polyesterové?
2. říj 2014
o.k.děkuji moc a hezký večer.B
2. říj 2014

To je bezvadné.Můžu se zeptat na jakém stroji šijete?Vždy když zkusím šít něco pružnějšího jako třeba tepláky,proseká mě jehla dírky do látky.Asi už máte někaký lepší stroj.Bára