icon
8 / 22
avatar

To už je princezna, i když tady bych řekla spíše víla 🙂

6. lis 2013
avatar
keila
autor

@pavcza máš recht, byla spíš za vílu 🙂

6. lis 2013
avatar
6. lis 2013
avatar

taky me napadla vila, hned jak jsem to videla, krasna, oblecek super!

6. lis 2013
avatar
keila
autor

@callipa obleček byl fotografky, my máme všechno s potiskem, samá hello kitty nebo jiné oblíbené postravičky. Bylo těžký něco vybrat a to má hadrů víc jak já 🙂

7. lis 2013
avatar

@keila to chapu, tohle by asi v beznem zivote moc nevyuzila, ale na fotku je to teda paradni!

7. lis 2013