icon
1 / 15
tak na rameni už se nám teď moc nelíbí
avatar

no ten je sladkej 😵

21. pro 2010
avatar

je rozkošnej! 🙂

21. pro 2010
avatar

krásnej 🙂

21. pro 2010
avatar

ahoj krásnej taky se nám tohle už moc nelíbí🙂

22. pro 2010
avatar

Slušííí 🙂

22. pro 2010
avatar

...všechny jsou stejný 🙂 ...ani my už s touto polohou neuspějeme

2. led 2011
avatar

moc sluší,ani my teď musí koukat dopředu 😀 aby mu něco neuteklo🙂 ale v noci ho ještě ukecám,a usne mi tak místo odříhnutí🙂

3. led 2011