icon
4 / 20
Je mi jedenact mesicu a naucil jsem se chodit!
avatar

Nádherná fotka😀, ,,,,,,,,Maty začal chodit až ve 14 měs. a moc mu to ještě nejde☹

27. zář 2010
avatar

To je ale šikulka 🙂

27. zář 2010
avatar

Krásné foto 🙂

14. říj 2010