icon
7 / 20
Je mi třináct měsíců a jsem princ Bajaja :-))
avatar

Teeeeda, to mu krasne zesvetlaly vlasky! Kdyz se narodil, tak je mel preci tmave.. 🙂

24. zář 2010
avatar
kirkee
autor

Byl uplne cernovlasy, nechapali jsme, po kom to ma.... ted je blondak a tez nechapeme, po kom to ma 😉

26. zář 2010
avatar

mooc mu to sluší, prostě už je to velkej chlap🙂

30. zář 2010
avatar

Eli je taky teď blondýna 🙂 🙂 ale nee z Londýna 🙂

14. říj 2010