Blazni v Kunštátu - tentokrát bez Rezi
@kitinka76 jupííííííííííí ! mám radost 😵 škoda, že u toho nemohla být. ale příště v další soutěži to rozbalí 🙂
27. únor 2016
kitinka76
autor@hvezdnenebe příští je regionální kolo mistrovství republiky. Tam nemůžeme chybět!! Protože věřím tomu, ze letost junioři tu smůlu prolomi a na celostatnim budou stát na jedné!! A ja budu v Praglu při tom 😵
27. únor 2016
kitinka76
autorStát na bedně😀 ten mobil si zase píše co chce
27. únor 2016

@marticep @hvezdnenebe i v oslabení bez Rezy máme zlato!! 😵