icon
1 / 1
avatar

Videla jsem ho v hrackarne Dracik v Brne. Zkuste mrknout na net, tusim, ze maji e-shop, treba ho nabizi i tam.

6. čer 2013
avatar
kittyh
autor

@vendy26 diky, ale koukla jsem tam a bohuzel nemaji:(

6. čer 2013
avatar

http://www.euronakupy.cz/fisher-price-zpivajici... to je snad jediný obchod který ho ješte prodává

6. čer 2013
avatar
kittyh
autor

@alyses1 diky, tak jsem to tam objednala, tak jsem zvedava, jestli to opravdu maji;)

6. čer 2013
avatar

určitě na mimibazaru a i nový, tam sem kupovala já

6. čer 2013
avatar
kittyh
autor

@clloi jee, to je skoda, tam jsem nasla i bazarovy levnejsi... No nevadi, je to darek , tak novy bude asi lepsi;) dekuju🙂

6. čer 2013
avatar

Dostane malej k narozeninám

6. čer 2013
avatar
kittyh
autor

@petulka35 k svatku🙂

6. čer 2013
avatar

@kittyh tak přinejhorším ho můžeš do toho obchodu vrátit, a nebo nepřevzít balík 🙂, ale tak jestli je to dárek, tak nový bude lepší a pak jde dobře prodat. Máme doma a úspěch má pořád 🙂

6. čer 2013