Super ulovky 👍
19. led 2021
taky sem dneska byla a super slevy a obr vyber.... v cele olympii to byl skoro jediny otevreny obchod.
19. led 2021
Teda! 😍 U nás úplně vybrakováno, ráno to vzali útokem a odpo toho moc nezbylo, takže zase e-shop, bohužel...
19. led 2021
Jojo byla jsem hned ráno a uzqsne ulovky 🙂
20. led 2021
Chystám se odpoledne tak snad ještě něco seženu 🙈
20. led 2021


👍🏼👍🏼👍🏼