♥Staročeské kytičky♥
@klaire22 to jsem dělala podobné v lét, jen ořechové a nechávalo se to hodinu tuhnout v ledničce, aby se to při pečení nerozteklo 🙂
17. pro 2013
@klaire22 to jsem dělala podobné v lét, jen ořechové a nechávalo se to hodinu tuhnout v ledničce, aby se to při pečení nerozteklo 🙂
RECEPT: 350g hl.mouky, 100g moučky, 10g vanilkové cukru, 250g hery, 1 žloutek, marmeláda, špetka citronové kůry. Heru utřeme s cukrem do pěny. Přidáme kůru, žloutek a smícháme s prosátou nahřátou moukou. Těsto přendáme do cukrářského sáčku a nastříkáme na pečící papír. Do středu každé kytičky stříkneme marmeládu. Pečeme cca 20 minut při 160 stupních.