♥Kokosoví opilci♥
a vypadá to luxusně! hned bych si dala "vzorek"🙂
18. pro 2013
Jdu do nich.. hned teď je jdu zkusit.. letos mám od vás inspiraci na pečení, to je supeeer!!!!!!!!!!! už dělám třetí cukrovíčko za vašeho albíčka. Moc děkuju!!!!!
18. pro 2013
Jsou vynikající!!!!!!!!!!!!!!!!!!! u koulení jsem jich asi osm snědla..fakt se těšim na leden,až to začnu všechno shazovat 😀
19. pro 2013
19. pro 2013

RECEPT: dělala jsem vše od oka, zkrátka jsem si řekla, že mám chuť na nějaké kokosové koule a nikde se mi nechtěl hledat recept, ale pokusím se to dát nějak dohromady 🙂 Tákže 🙂 cca 100g kokosu, tuba jesenky (salko), 2 lžíce rumu, 50g másla, 50g cukru moučka - vše zahňácat, udělat z toho těsto, vykoulet koule. Ty vložit do košíčku, polít bílou čokoládou a posypat lehce kokosem. Toť vše - je to luxusní!!!!!