icon
16 / 21
♥Vosí hnízda♥
avatar

ty si fakt sikula...jak to stihas dievca? 🙂

19. pro 2013
avatar

@janulka1980 mám hodné hlídací babičky 🙂 Jinak kočko ještě jednou moc a moc děkuji za nálepky a i za krásný vzkaz 🙂 Jsi opravdu zlatíčko, ještě jednou VELIKÁÁÁÁNSKÉ DÍKY 🙂

19. pro 2013
avatar

mňam, kdybych nebyla v dietě, taky bych je dělala, jsou nejlepší

19. pro 2013
avatar

Jako další!!!!!!!!!!! mám v plánu udělat ještě tmavé kokosové kuličky a vosí hnízda a je to tu 😀 prosím prosím váš recept, ať porovnám s tím mým. loni jsem měla ty hnízda nějaké suché ☹

19. pro 2013
avatar

@spartanek já mám recept tento, ale stejně se jím moc neřídím. 200g cukru, 2 lžíce kakaa, 1 lžíce másla, 2 lžíce rumu, 2 lžíce mléka, balíček piškotů. Půlku balíčku rozdrtíme a smícháme s ostatními ingrediencemi. Cpeme do formičky, plníme krémem s másla, cukru a rumu a přilepíme piškotu 🙂

19. pro 2013
avatar

Klári, my je taky milujeme. Abych nemusela formičku vysypávat moučkovým cukrem a pak stejně hnízda doslova vytřískat ven, tak si pomáhám obyčejným igelitovým pytlíkem. Na formičku navléknu igeliťák, nacpu těsto, udělám díru..... a nakonec pomocí igeliťáku krásně vyndám. Jde to mnohem rychleji 😉

19. pro 2013
avatar

@ojika já mám tu formičku, co se rozevře po straně, takže to by asi nešlo.....nebo myslíš, že jo?

19. pro 2013
avatar

Šlo, ale to je asi zbytečný. Já nemám ráda ty otevírací formičky, protože tam je vidět ten spoj. Vloni jsem ještě dělala s otevíračkou, letos už s igeliťákem.

19. pro 2013
avatar

@ojika tak já to příště zkusím, jak píšeš 🙂 zní to dobře 🙂

19. pro 2013
avatar

Klarko, a cim plnis,?

19. pro 2013
avatar

@tichackova utřu máslo s cukrem a trošku rumu 🙂

19. pro 2013
avatar

@klaire22 takze nalepky dosli, tak to som rada, ze posta nesklamala. a tie babicky potichu zavidim...ja mam jednu asi 700km a druhu za oceanom ☹ aj ked su hodne, cez skype nepohlidaju 🙂

19. pro 2013