Fenyklový krém :-) Lahoda :-)
teda na fenykl jsem ještě v obchodě nenarazila, vůbec nevím jak vypadá 🙂
29. led 2014
klaire22
autor@berev teď ho hodně mají i v lídlu, zrovna dnes jsem ho kupovala. Vypadá to takhle:
https://www.google.cz/search?q=fenykl&source=ln...
29. led 2014

RECEPT: 4 brambory, 1 fenykl - vše nakrájíme na kostičky. Střední cibuli orestujeme na oliv. oleji, poté přidáme brambory a fenykl, osolíme, opepříme a zarestujeme a zalijeme cca 0,75l vývaru. Povaříme do měkka. Poté rozmixujeme dohladka a zjemníme smetanou. Případně dochutíme.