
46 / 52
krásná zelenkavá osuška, ještě chci tu růžovou :-)
tyhle mám ještě po Sofince bílé, heboučké, ale to jsem ještě nelátkovala :--)))
30. čer 2013
klaire22
autor@kacenka1987 já je používám jen jako osušky a nad ně prostě není. Jsou úžasně měkkoučké, krásně schnou, naprostá spokojenost 🙂
30. čer 2013
@klaire22 jj jsou, tenkrát mi je koupila tchýňka a to já ještě jakoby "bambus" věci moc neznala a pak říkám, jejda ty jsou, z čeho o je a tak 🙂 Také jsem používala po koupání, krásně Sofinku osušily a materiál luxus 🙂
30. čer 2013
mam se vzorem a je krásně heboučká🙂