icon
1 / 1
avatar

Jak se jí to stalo? Chudinka

30. čer 2021
avatar

Chudinka brzké uzdravení

30. čer 2021
avatar

Mám ve stáji to samé a už začínám mít trochu tik v oku :D přeji dobrou rekonvalescenci.

30. čer 2021
avatar

Chudinka😢🐴😘! Ať je ji brzy líp💚

30. čer 2021
avatar

chuderka, co se stalo?

1. črc 2021
avatar

@kamino
@jarla
Jezdí mi ji teď ségra hnala se jí za koněm a ona chudák než stihla zareagovat že ze země trčí větev tak v ní byli naštěstí jsou to jen dva stehy na to jak to vypadá strašidelně

1. črc 2021
avatar

@kleuska18 to jo, je to rozsklebene, toto je zradne, zvlast ted po tech bouřkách. Tak brzke udraveni preji.

1. črc 2021