Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
koira
22. čer 2010

Naše cesta za mimisem

Takže ráda bych se tu trošku vypovídala ze svého trápení a zároven i ze svého štěstí.Náš příběh začal asi jako u všech budoucích maminek vysazením antikoncepce.Bohužel ms stále nikde...takže jsme asi po půl roce navštívila svou dr.Další půl rok jsem chodila různě na vyvolávačky,pak zas ena zastavení.Pak jsme zjistili že nemam ovulaci..takže stimulace Clomifenem 3cykly...až na 4.pokus s kombinaci Clomifen a Pregnyl se nám konečně zadařilo. Bohužel s ebrzo zjistilo že tam není jedno, ani dvě ale rovnou tři miminka. Byla nám doporučna redukce. Tu jsme podstoupily bez komplikací,takže jsem nosila v bříšku dvě krásná zdravá miminka.až do 6 měsíce kdy jsme předčasně porodila.obě mimi zemřela.

Po půl roce kdy jsme měla mít pauzu jsme se znovu vrhly na snažení tentokrát rovnou Clomifen+Pregnyl....hurááá zadařilo se napoprvé..

Tak ted jsme ve velkém očekávaní jak to s námi dopadne..snad už jsme si té smůly vybrali dost...na uzv je zatim jedno mimi..trošku jsem zklamaná ale myslím že mě to brzy přejde🙂)