komver
31. led 2011
Holčičky 1 rok
jsou nádherné, vypadají jako panenky 🙂
17. únor 2011
krásný holčičky
17. únor 2011
velice krásné princezničky!!!! 🙂
17. únor 2011
moc krásné holčičky,sluší jim to moc 🙂
17. únor 2011
opravdu nádhera 🙂
11. lis 2011
11. lis 2011







































nádhera,máte krásný zlatíčka!!!My budeme slavit v červnu 🙂,tak už se těším.