
1 / 3
a to mám jít jako spát,když je tu taková sranda????
kosticka32
autor@skurinka jo to ona nejvíc takhle v 22h kdy už jí rvu do pelechu potvorku malou
4. říj 2012
to je bomba 🙂.. krásná holčička 🙂.
4. říj 2012
kosticka32
autor@sudina děkujeme,přihlásila jsem jí do soutěže tak doufám nám těch 50tis na kuchyň vyhraje 😀
4. říj 2012
Jo? No je hrozně roztomiloučká... tak držím palce 😀..
4. říj 2012
Krásná!!!
4. říj 2012
Jeee ta je krasne vysmata🙂