
1 / 70
musela jsem z ní udělat vánočku.........................
krásný!!!🙂
19. dub 2012
🙂 vánočka 🙂
29. kvě 2012
my teda svazovali hodně dlouho,protože naše šermířka by se jinak nevyspala.
12. čer 2012
kosticka32
autor@dvojka tak když to pomahá tak co?jim se tak líp spinká no cítí se bezpečně 🙂někdy bych svázala i Kubu🙂 ten spí neklidně do dneška,malá už spí docela v poho
12. čer 2012
krasavice 🙂