
7 / 9
je k sežrání! moc ti ji závidim... a přeju🙂
27. srp 2012
kosticka32
autorDík je to lotr malej
27. srp 2012
kosticka32
autor@hindin ty máš dvě super holky,barák,auto......tak nezáviď :D
27. srp 2012
závist je má oblíbená vlastnost, heč heč🙂 Ale máš pravdu, u mě je to už asi rouhání, viď.
27. srp 2012
kosticka32
autor@hindin ale ještě jedno miminko by se vám šiklo,když je Terka fuč
27. srp 2012
tu je krásná🙂