icon
7 / 9
avatar

tu je krásná🙂

13. črc 2012
avatar

je k sežrání! moc ti ji závidim... a přeju🙂

27. srp 2012
avatar

Dík je to lotr malej

27. srp 2012
avatar

@hindin ty máš dvě super holky,barák,auto......tak nezáviď :D

27. srp 2012
avatar

závist je má oblíbená vlastnost, heč heč🙂 Ale máš pravdu, u mě je to už asi rouhání, viď.

27. srp 2012
avatar

@hindin ale ještě jedno miminko by se vám šiklo,když je Terka fuč

27. srp 2012