icon
avatar
kosticka32
3. únor 2012

Můj uličník

avatar

to je šílený jak strašně vyrostl,koukám na fotky a chce se mi plakat je to už velkej uličník

3. únor 2012
avatar

jojo je to už kus chlapa a maličky za chvíli příjde

3. únor 2012
avatar

hele kostice, kašlete na hokej, dej Kubu na modeling!! Je šíleně fotogenickej.!

27. srp 2012
avatar

@hindin mno tak mě je jedno čim nás bude jednou živit:DDD

27. srp 2012