kosticka32
3. únor 2012
Můj uličník
jojo je to už kus chlapa a maličky za chvíli příjde
3. únor 2012
hele kostice, kašlete na hokej, dej Kubu na modeling!! Je šíleně fotogenickej.!
27. srp 2012
kosticka32
autor@hindin mno tak mě je jedno čim nás bude jednou živit:DDD
27. srp 2012













































to je šílený jak strašně vyrostl,koukám na fotky a chce se mi plakat je to už velkej uličník