
1 / 2
teda to už je taky velká holka, nějak nám rostou před očima co?? Jinak naušničky mooc sluší!
28. čer 2012
kosticka32
autor@ivigirl
@barus25 děkujeme holky,jooo strašně to letí🙂asi ani nechci:(
28. čer 2012
šikulka,moc sluší 🙂
28. čer 2012
kosticka32
autor@luciferinka děkujeme ,mnoooo je to prostě ženská 🙂zase uplně jiná,furt jsem si ju prohlížela jak prdlá,řikala jak jí to sluší a ona se děsně smála 🙂
29. čer 2012
óóó velká krásná slečna s naušničkama 😉