
5 / 14
18tt
pěkný bříško,taky rostete pěkně.My taky.
17. bře 2011
koubovka1
autorno,ze bych byla zrovna hubenout, to se říct nedá, ale jde to. Vsichni mi rikaji, ze mam bricho na dvojcatka docela male, tak nevim.
17. bře 2011
no fakt to moc na dvojčáky nevypadá 🙂 už víte pohlaví?
7. dub 2011
koubovka1
autorlaury, ted už je zase o dost vetší, ale mám ho asi trochu menší, no mají asi dost prostoru uvnitř 🙂 Zatím pohlaví nevíme, tenhle měsíc už snad budeme vědět. Pak dám určitě vědět.
7. dub 2011
no uz nam pekne roste brisko ale jinak jsi hubenour 🙂