
2 / 2
koubovko-držím moc palečky at to vyjde, zasloužíš si ti jako všechny tady🙂hodně štěstíčka🙂
4. lis 2010
taky držím palečky taky to podstupujeme tak vim co oba prožíváte
26. lis 2010

koubovko-držím moc palečky at to vyjde, zasloužíš si ti jako všechny tady🙂hodně štěstíčka🙂
taky držím palečky taky to podstupujeme tak vim co oba prožíváte
MOC budu držet pěstičky! Ať je to tentokrát ten druhý a poslední pokus!!!