icon
2 / 2
avatar

MOC budu držet pěstičky! Ať je to tentokrát ten druhý a poslední pokus!!!

3. lis 2010
avatar

koubovko-držím moc palečky at to vyjde, zasloužíš si ti jako všechny tady🙂hodně štěstíčka🙂

4. lis 2010
avatar

taky držím palečky taky to podstupujeme tak vim co oba prožíváte

26. lis 2010