icon
29 / 95
avatar

Krásná, odkud všechny ty nádherné čelenky pocházejí?

4. říj 2011
avatar
kristi
autor

@kathleen_k většina z Tesca 🙂

4. říj 2011
avatar

Taky je tam kupuju, ale v našem Tescu jsem takový nikdy neviděla. Holt k nám na západ nepošlou taky všechno :-/

4. říj 2011
avatar
kristi
autor

@kathleen_k to je škoda, no.....tady mají každej měsíc nějaky nový....tedˇjsem kupovala 3 ks v Claire´s - taky fajn výběr

4. říj 2011