
30 / 34
Hurááá, máme ji doma :-)
kristia
autor@saminomimino Koukala jsem, taková reklamní 🙂 Ale důležitější jsou ty udáje v ní, hlavně aby ty byli v pořádku 😉
4. lis 2010
to je jasný ale tato je taková že když ji člověk vytáhne těší se ještě víc !
4. lis 2010
Mám přesně tu samou i stejný termínek 🙂
25. lis 2010
taková pěkná....brr já mám takovu nepěknou... ☹