icon
34 / 55
"Odměna" za čekání na těhotenskou průkazku :-D
avatar

Jé, tu modrou máme taky🙂

20. říj 2010
avatar
kristia
autor

@pavcza Ať žije C&A 🙂 Musela jsem se krotit, abych to tam nevykoupila 😀

20. říj 2010
avatar

Taky máme lyšáka 🙂 Ale už je nám malý ☹

1. čer 2011