icon
35 / 55
Já měla od narození medvídka, pro prcka přemýšlím o některé z těchto postaviček.
avatar

Naša malá má toho růžovýho, všude ho tahá sebou 🙂

21. říj 2010
avatar

jéééé kde se to kupuje

25. říj 2010
avatar
kristia
autor

@n20 Mají je v hračkárnách Pompo 🙂

25. říj 2010
avatar

trochu děsivé ale zajímavé,syn má asi 10 oblíbenců hlavně teletubbies....

4. lis 2010
avatar
kristia
autor

@saminomimino My se do těhle úplně zamilovali. Manžel hraje v metalové kapele, tak si prcek bude muset zvykat na zvláštnosti 😀 Jenom na té fotce chybí zrovna ten, kterého chceme ☹ Byl vyprodaný, tak čekáme až doplní zboží.

4. lis 2010
avatar

tak pak dej foto,to mně zajímá jaký je váš favorit 🙂

4. lis 2010