
11 / 55
Náš kočárek. Byl ve sklepě schovaný tři roky, tak si zasloužil trochu světla než se tam zase vrátil :-)
kristia
autor@saminomimino Koupili jsme ho předčasně od kamarádky, protože to byla výhodná koupě a chtěli jsme prcka. A pak přišlo stěhování a rekonstrukce a plány se musely posunout 🙂
4. lis 2010
aha,tak konečně poslouží!!
4. lis 2010
no mi sice žádný schovaný nemáme ale možná budem do konce roku kupovat 🙂 přeci jen kolekce 2010 se pomalu doprodává.. a 2011 se nám nelíbí tolik 🙂
11. lis 2010
a už máte jednoho mimíse nebo jste jej koupili předčasně a on čekal a čekal 🙂