
4 / 55
Zavinovačka s cvičným "miminkem" :-)
kristia
autor@carolivier Tohle máme kvůli pejskovi 😉 Vydává celkem realistické zvuky, tak trénujeme, aby pak nebyl moc zaskočený.
23. pro 2010
@kristia uau bala bych se dat pejska k malymu, asi tim, ze zadneho nemame🙂 tak pekne trenujte😉
23. pro 2010
@kristia za par tydnu tam bude zivy broucek a uplne jiny pocit😉😵