kristynapetrlikova
autor@hygi já jsem hrozná 😄 vždycky si říkám - kdyby náhodou
19. zář 2019
@kristynapetrlikova na me dnes uz apeloval dr,ze muzu zitra klidne rodit
U prvni dcery jsem to mela taky vse nachystane s predstihem
19. zář 2019
Krasna taska😍
19. zář 2019
Já měla připravené věci od 30. ťýdne a rodila na konci 41. :D
19. zář 2019
Ja si sbalila jeden vecer a druhy vecer uz jsem jela rodit😉🤣 37+1
19. zář 2019
@kristynapetrlikova nejsi hrozná 😉 u mě bylo u 1. Syna všechno v pohodě a najednou komplikace, akutní SC a já rodila 26 dní před termínem.... Tašku jsem měla tenkrát zabalenou asi 2 dny 😊 nyní už mám připraveno skoro vše na hromadě. 🤔😊
19. zář 2019

Ja mam 18dni a balila jsem az dnes🙈