icon
1 / 1
avatar

@kristynapetrlikova odkud máte prosím ty šatičky? Děkuji

5. srp 2019
avatar

Krasny šaty 😍

5. srp 2019
avatar

Držím palce 🤣🤣🤣

5. srp 2019
avatar

@kkrubova šaticky jsou dovoz z Anglie značky Marks and Spencer mám dojem ze loňská kolekce 🙂

5. srp 2019
avatar

@markiss21 dekujeme 🌺❤️

5. srp 2019
avatar

@roxynkaa díky 🤣 ja sobě taky

5. srp 2019