
5 / 55
dárek "na rozloučenou" z práce
Já chci taky takové tričko 🙂
Prosím, nevíte, odkud ho kolegyně v práci sehnaly? děkuji moc.
13. led 2011
kudrliinka
autorjé, tak to nevím... ale zkusím se jich pozeptat... 🙂 ale krásné opravdu je 🙂 udělaly mi obrovskou radost!!
13. led 2011
to je bozí tricenko😀 my mame Valůinku 3 mesice a uz ani nepamatuju jaky to bylo krasny!! 🙂