
57 / 314
Jednou bych si přála takovou holčičku s dlouhými vlasy.. 🙂
1. lis 2013
labelaisabela
autor@smazenka holčičku sice máme, ale vlásky nám zatím moc nerostou ☹ takže na copánky, culíčky si musíme ještě chvilku počkat 😉
1. lis 2013
My máme syna a tomu rostou vlasy rychle, tak doufám že holčičce budou růst ještě rychlejc.. 🙂
1. lis 2013
Ta má super vlasy!