icon
5 / 14
avatar

Jeee, ty taky běháš s Edou.. držím palce. Já už mám kurz za sebou. 😉

13. zář 2019
avatar

@irenka přišlo mi to jako super běhat podle plánu, ve skupině je podpora a to je fajn

13. zář 2019