Ani u obvoďačky. Že je v průkazu kolonka neznamená, že se musí vyplnit ;o)
27. črc 2018
lachtanice86
autorJa na ekg jit taky nechtěla, ale můj dr vyžadoval do prukazky razítko obvodní lékařky a ta mi ho dala až po ekg.
27. črc 2018
lachtanice86
autorA těch pár minut mě nezabije
27. črc 2018
@klea81 Každé vyšetření má svůj důvod, ta kolonka tam není pro srandu.. EKG je důležité, kdyby bylo nutné jít na císaře! Takhle mi to bylo řečeno a jak psala @lachtanice86 , těch pár minut nikoho nezabije.
27. črc 2018
@klea81 na tohle se tě nikdo neptal😉
@lachtanice86 šikula,co jsi vše stihla a moc ti to sluší
27. črc 2018
lachtanice86
autor@bessinka si hodná. Díky
27. črc 2018

Nebyla jsem na žádném EKG, na co ;o) Nikdo to po mě ani nechtěl.