Já jsem si asi před měsícem koupila monsterku asi 1m vysokou, 3 listy, v zapadlém květinářství za 256Kč 🥰
7. čer 2021
oooo tyhle dvoubarevné jsou tááák krááásnééé 🙂
7. čer 2021
Monstera je úžasná ❤️
7. čer 2021
Waaaau, předně všechno nejlepší a taky respekt za tuto fešandu. Tahle kytka je můj sen.
8. čer 2021
lachtanice86
autor@dura175 můj taky, navic když jsem ji viděla v aukci s převzetím ve městě kde bydlím, bylo jasno
8. čer 2021
lachtanice86
autorNebudu lhát, monstery jsou moje úchylka no
8. čer 2021
lachtanice86
autor8. čer 2021
lachtanice86
autor8. čer 2021
lachtanice86
autor8. čer 2021
@lachtanice86 moje taky 🙈
8. čer 2021
@lachtanice86 máš je krásný 😍
8. čer 2021
lachtanice86
autor@lucie11111 ta cena je šílená, ale tohle byla aukce a i když je to hodně, tak stála "jen" 600
8. čer 2021
@lachtanice86 tak to byla za hubičku
8. čer 2021




Všechno nejlepší i tobě 🙂 já dneska kulatě a kytku mi přivezl kurýr